راهنمايي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با سلام.من حدودا 1سال پيش چندماهي با پسري 29ساله دوست بودم که از اقوام دور ما بود..رابطه نزديکي داشتيم.بعذ از مدتي اون پسر گفت ميخاد به اصرار خانوادش ازدواج کنه و از من جدا شد و ضربه بدي به من وارد کرد...من 2ماهه پيش با پسر داييش عقد کردم و واقعا شوهرمو دوست دارم..اونم زن گرفته.شوهرم تا حدي از دوستي ما با خبر بود..الان که تو جمع خانوادگي ميخايم باهم روبرو بشيم نميدونم چجوري باهاش برخورد کنم که درست باشه و به شخصيت خودم لطمه نخوره..من ازش متنفرم و به خدا واگذارش کردم..تورو خدا راهنماييم کنين

Top | #2

نقل قول نوشته اصلي توسط مينا21 نمايش پست ها

با سلام.من حدودا 1سال پيش چندماهي با پسري 29ساله دوست بودم که از اقوام دور ما بود..رابطه نزديکي داشتيم.بعذ از مدتي اون پسر گفت ميخاد به اصرار خانوادش ازدواج کنه و از من جدا شد و ضربه بدي به من وارد کرد...من 2ماهه پيش با پسر داييش عقد کردم و واقعا شوهرمو دوست دارم..اونم زن گرفته.شوهرم تا حدي از دوستي ما با خبر بود..الان که تو جمع خانوادگي ميخايم باهم روبرو بشيم نميدونم چجوري باهاش برخورد کنم که درست باشه و به شخصيت خودم لطمه نخوره..من ازش متنفرم و به خدا واگذارش کردم..تورو خدا راهنماييم کنين

قرار نيست کار خاصي بکنيد اين اتفاقات هميشه در زندگي ازدواجي افراد ممکنه بيفته

پس خيلي ارام و متين و ريلکس باشيد و سعي نکنيد حتي کينه خودتون رو نشون بديد چون هر کدام از شما زندگي خودش رو داره

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها