مشکل من با پدرم

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام من 18 ساله هستم و با پدرم مشکل دارم کلا هر کاري انجام مبده به من برميخوره و هيچ کدوم از کارهاش رو دوست ندارم و خلاصه پر از اشکال ميبينمش به همين خاطر به کاراش اعتراض ميکنم و بد جور دعوامون ميشه اونم اصلا مراعات نميکنه با اينکه بعضي وقت ها حق با منه و مادرم هم تاييد ميکنه که بابام اشتباه کرده ولي با اين همه سر ما داد ميزنه که به شما ربطي نداره حتي تو کوچه و خيابون

با سلام
دوست عزيز نه رفتار ايشون درسته و طبيعتا نه رفتار و نوع بازخورد شما اينکه طوري رفتار کنيد که  بخواهيد به ايشون که بزرگتر شما هستند نشون بديد کارشون و عملکردشون درست نيست به نظرم اشتباهه .. و يعني چي که به تظرتون همه کارهاي ايشون اشتباهه درسته تفاوت نسل وجود داره ولي نه اينقدر که ديگه ايشون هيچ کار درستي نداشته باشه و همش خطا داشته باشه ..
به هر حال بهتره در عين حال که خفظ احترام ميشه و در لفافه اگر ايرادي مي بيتيدوشزد کنيد ايشون پدر شما هستند هر چند هم دچار اشتباه و خطا باشند باز هم براي شما زحمت کشيده اند و نبايد بي احترامي شود ضمن اينکه در حالت بحث هر ادمي غي منطقي مي شود و ممکن است مشاجره کند مخصوصا وقتي فردي بزرگتر باشد و احساس کند که اصلا مورد حمايت واقع نمي شود و فرزندي که برايش زحمت کشيده است مدام در حال ايراد گرفتن است .
در هر صورت اميدوارم موفق باشيد

در اين مورد ميتونيد با متخصصين کانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد

02188472864

موفق باشيد

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها