خيانت

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلبراي درک بهتر از اين موضوع ابتدا بايد به تعريف خيانت پرداخت سپس به بررسي عوامل و چالش هاي زندگي شويي و ميان همسران پرداخته شده و در نهايت راهکارهايي در جهت جلوگيري از آن ارائه شده است. براي افرادي که همسرشان خيانت کرده است نکاتي نيز بيان شده است.


 


خيانت چيست؟


هنگامي که شخصي پيماني با شخص ديگر ببندد و در اختفا آن را رعايت نکند يا بشکند عمل خيانت صورت گرفته است. خيانت مي تواند ابعاد ملي، شخصي، شويي و عاطفي داشته باشد. 


خيانت شويي چيست؟


اين نوع پيمان شکني به خيانت عاطفي نيز معروف است. هنگامي بين دو زوج رابطه عاطفي وجود دارد و يک از زوجين شروع به برقراري رابطه با شخص سوم مي کند، خيانت عاطفي ميان زوجين رخ داده است.


بر خلاف بر داشت عموم افراد، که خيابنت را رابطه جنسي با غير همسر ميدانند. ارتباط کلامي و عاطفي، چت کردن (به بيان عامه لاس زدن)، فکر کردن به غير همسر به منظور بر قراري حس عاطفي و جنسي خيانت است.


در اين موضوعات شخص خائن با بهانه هايي از جمله نبود احساسات ميان او و همسرش و کمبود عاطفي خود را مجاب به انجام اين عمل مي کند.


 


  


دلايل بروز خيانت شويي


اولين عامل مي تواند دستيابي يکي از دو طرف به موقعيت اجتماعي بالاتر است. فرد براي مثال ثروتمند مي شود و به دختران جوان دسترسي زياد پيدا مي کند لذا در ابتدا شروع به ارتباط عاطفي کرده و به مرور آن را به رابطه جنسي تبديل مي کند


تنوع طلبي زياد


تنوع طلبي که در مردان بيشتر است، و عوامل گوناگوني از جمله ديدن فيلم هاي پرنوگرافي، رابطه زياد پيش از ازدواج با افراد مختلف، وراثت و غيره تاثيرگذار است. فرد در اين حالت به دنبال دستيابي به رابطه جنسي با افراد مختلف در پوزيشن هاي مختلف است.


افرادي که به هيچ دين و اخلاقي پايند نيستند در واقع هيچ اصولي چه اخلاقي و ديني ندارند، احتمالا به همسرشان خيانت خواهند کرد زيرا هيچ عامل بازدارنده ي ذهني براي انان وجود ندارد.


اجبار در ازدواج


عامل ديگر ازدواج اجباري است. فرد درواقع بزور وارد زندگي شده از زندگي زده مي شود و سعي مي کند تا بعد ازدواج عقده هاي جنسي و احساسي خود را بروز دهد و اين اشخاص معمولا با اولين تحريک فرد خارجي دست به خيانت مي زنند که اين نوع خيانت کردن ن بيشتر است.


عامل بسيار مهمي که مي توان مهمترين دليل خيانت ناميده شود، نشدن جنسي فرد در خانواده است. در اين موارد بايد به تراب مراجعه شود تا زمان و نوع طرفين به تعادل برسد. خوشبختانه امروز عدم توازن جنسي زوجين با آموزش و گاهي دارو قابل درمان است. اما عدم مراجعه افراد سبب بروز خيانت مي شود.


محروميت اجتماعي پيش از ازدواج


عامل ديگر اين است زن پيش از ازدواج توان ارتباط با ساير مردان را نداشته درحالي که فرداي ازدواج به طور کامل دارد. همين مي تواند يک عامل محرک براي ايجاد رابطه کنترل نشده با ساير مردان باشد که منجر به خيانت عاطقي و شويي مي شود.


اعتماد بيش از حد به همسر داشتن خود آغازي براي نابودي زندگي است. زندگي همچون گل است بايد از آن نگهداري کنيد تا زيبا بماند و شکوفه دهد. اگر ان را به خود واگذاريد پژمده و نابود مي شود. به همسر خود اعتماد کنيد ولي در ادامه مقاله زنگ هاي خطر اورده شده است حتي آن ها را مطالعه کنيد..


  


 


مشکلات اقتصادي خانواده


مشکلات مالي و اقتصادي سبب کاهش تمايل جنسي مرد مي شود و در گيري کاري سبب فراموشي رابطه جنسي منظم مي گردد. در اين مواقع زن بعد است مدت طولاني اگر توسط مردان پيرامون تحريک شود ممکن است دست به خيانت بزند.


خيانت، خيانت مي اورد.  اگر زن يا شوهر خيانت کند بايد منظر خيانت فرد مقابل به عنوان انتقام باشد. گاهي نيز فرد براي جلب توجه همسرش دست به کار احمقانه يعني خيانت مي زند که اشتباهي بسيار بزگ است.


مکالمه عاطفي با ديگران


با دختران و ن جوان حرف مي زند و اداي اين کار را در مي آورد تا احساسات زنش را بر انگيزد و محبت جلب کند.مثل يک شخص عاقل عمل کنيد و با زبان مشکلات ود را همچون فردي بالغ بيان کنيد و از بيان کمبود احساسات نترسيد.


در سنين مياني توجه مرد به زن کم مي شود و زن براي نشان دادن جذابيت خود دست به صحبت عاطفي با مردان ديگر مي زند که اينجا آغاز خيانت شروع مي شود.


 


 20 نشانه و علامت خيانت


دقت کنيد اين ها نشانه هاي خيانت است ولي ممکن است شخصي اين ها را داشته باشد و دليل ديگري دارد. در اين مواقع به مرکز مشاوره مراجعه کنيد.


تغيير ساعت و جر و بحث


وقتي ساعت کار همسرتان ناگهاني تغير مي کند و اين امر مشکوک است. راهکار اين موضوع تماس با محل کار و جويا شدن موضوع است.


هنگامي که جر و بحث الکي مي کند و شما نمي دانيد دليل آن چيست.


هنگامي که شما را محدود مي کند و محدوديت را براي خود اعمال نمي کند. براي مثال شما نبايد تلگرام داشته باشيد و خودش دارد و يا گوشي خود را در جاکفشي و يا کفش در حال ورود به خانه مخفي مي کند و يا موبايل ديگري در ماشين مخفي کرده است.


وقتي افراد مورد اعتماد به خيانت همسرتان اعراف مي کنند يا دوستانش نشانه هايي را به شما مي دهند.


وقتي همسرتان از رابطه جنسي ممانعت کرده و همواره بهانه مي آورد. گاهي ممکن است از خستگي باشد ولي اين امر چند هفته طول بکشد


وقتي حدود عصر زنگ شده و مي گويد به دليل کار نمي تواند تا دير وقت به خانه بيايد. در اين شرايط مي توانيد از او بخواهيد و به مکان کارش برويد تا صحت موضوع را چک کنيد


دعوا و احمقانه خواندن خيانت


وقتي شما شک به خيانت او داريد و او اين کار را احمقانه خوانده و اجازه شفاف سازي نمي دهد


يافتن فاکتور ستوران و هتل در جيب و ي کيف پول همسرتان مي تواند يک نشانه باشد. البته گاهي مردها با دوستانشان يواشکي به رستوران مي روند و از گفتن آن به همسر اجتناب مي کنند چون شما غر غرو هستيد و اگر غرغرو نيستيد شک کنيد.


هنگامي که امور زندگي مشترک را جدا مي کند و نمي گذارد شما لباس هايش را اتو کنيد و به خشکشويي مي برد يا اجازه نمي دهد يا وسايل کيفش را مرتبط کنيد.


وقتي همسرتان خانه دار است و شما را در جريان موضوعات قرار نمي دهد و در برخي ساعات شما نمي دانيد کجاست. و برخي موارد مي گويند آرايشگاه است و به شما شماره آرايشگاه را نمي دهد.


اگز مرد يا زن در زندگي مشترک فيش حقوقي خود را نشان نمي دهد. البته برخي زن ها مي ترسند که شوهرشان حقوقشان را بردارد.پيامک هاي عاشقانه


برخي مواقع پيامک هاي عاشقانه براي او مي ايد که اسم مرد يا زن ذخيره شده و گاهي بي نام است. پيام عاشقانه به فرد متاهل در کل مشکوک است.


وقتي حريم خصوصي خود را گسترش مي دهد رمز گوشي و رايانه خود را به شما نمي دهد. و به تازگي رفتارش بيشتر انحصاري شده و اجازه ورود به حريمش را نمي دهد. من نميگويم همواره گوشي همسرتان را چک کنيد ولي اگر گوشي را خواستيد بايد فوري بدهد و به صورت رندوم و گاهي که مشکوک است او را چک کنيد


بدقول مي شود و سر قرارش با شما به موقع حاضر نمي شود.


وقتي موضوع خيانت مطرح مي شود تفره مي رود و خشمگين مي شود و حتي شما را کتک مي زند يا پرخاشگري مي کند.


وقتي تا اخر شب مشغول چت کردن در تلگرام و يا ساير شبکه هاي اجتماعي است.


هنگامي که همواره همسرم از زندگي مشترک ديگران تعرف مي کند و زندگي مشترکمان را نقد مي کند.


مشکوکي و عدم تمايل 


زماني که تماس هاي مشکوک دارد و به به جاهايي مي رود که شما از مکالمه با خبر نشويد و به صورت زياد آن را تکرار مي کند.


بي تمايلي همسر به کار خانه و تمايلي به پخت غذا ندارد. البته گاهي از شما دلخور است که اين کار را مي کند ولي برخي اوقات بي تمايل به شما است.


وقتي چند خط تلفن ميخرد که نياز کاري هم به آن ندارد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها