ازدواج و خيانت

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام .امير هستم 46 سال سن دارم و موقعيت شغلي مناسب و تحصيلات دانشگاهي و ….از نظر خيليها آدم مناسب براي زندگي و… 10 سال پيش با دختري که جزو پرسنلم بود دوست شدم.اين ارتباط بسيار نزديک بود.البته ايشون پيش قدم شدن.چون من اصلا استعداد دوستي با جنس مخالف رو نداشتم.سالها اين دوستي به خوبي و خوشي ادامه داشت و من هر کاري ميتونستم تو محيط کار و بيرون براش انجام ميدادم.اين ارتباط مثل يک زن و شوهر بود.حدود دو ساله اين ارتباط سرد شد .البته از نظر عاطفي از طرف ايشون. اما کماکان دوستي ادامه داشت(الان ايشون 36 سال دارن و با توجه به حمايتهاي من تو کار پيشرفت داشتند و… ) تا حدود 40 روز پيش که تولدم بود و قصد داشتم در تولد رسما به ايشون پيشنهاد ازدواج بدم و… اما دقيقا شب قبل از تولد عکس ايشون رو با يه پسر 27 ساله برام فرستادن که خودش هم تکذيب نکرد.دنيا رو سرم خراب شد…. و متوجه شدم رابطه ايشون با پسر ديگه حدود 5 ماه ادامه داشته(اينکه منجربه بوده يا نه رو دقيق نميدونم اما فرض نزديک به يقين اينطور هست) با توجه به اينکه اين دو نفر هيچ سنخيتي نداشتند و مطمئن بودم به جايي نميرسند به پدر دختر مراجعه کردم و با ابراز نگراني از اوضاع درخواست خواستگاري کردم.نميدونم اون شب پدرشون چه برخوردي با ايشون کردند که اوضاع بدتر شد و مسئله تبديل به يه جنجال شد.نهايتا اون پسر که بنده رو هم کامل ميشناخت ديروز از ماجرا خودش رو کامل کنار کشيد.اما ايشون مسئله رو از چشم من ميبينه و…. من تو استان آدم شاخصي هستم(البته جسارتا عرض ميکنم) قصدم اينه که تاخير در امر ازدواج رو جبران کنم.خودش هم ميدونه که چقدر دوستش دارم که با اينکه اين وضعيت پيش اومده اما باز پيگيرم.اما با لجاجت برخورد ميکنه و… خيليها که موضوع رو ميدونن اون رو مقصر ميدونن.اما من پيش وجدان خودم فکر ميکنم اگه زودتر اينکار رو ميکردم مطمئنا کار به اينجا نميکشيد.الان هم دوستش دارم هم عذاب وجدان(البته اينها اشتباهش رو توجيه نميکنه)اگه ممکنه راهنمايي بفرماييد(ترجيحا ايميل amir_pegah@yahoo.com)

با سلام
دوست عزيز بهتره توجه داشته باشيد که هر چند رفتار شما و صحبت با پدر به خاطر علاقه ايست که به ايشون داشتيد و قصدتون ازدواج بوده و باعث پيشرفت شديد ولي رابطه شما صرفا از ده سال قبل دوستي بوده و در حد دوستي حالا اينکه چه ارتباطي شکل گرفته مهم نيست مهم اين است که شما از اين فرصت ها براي دادن پيشنهاد ازدواج استفاده نکرديد و خوب ايشون ده سال از شما کوچکترند هر چند شما اون اقا رو منصرف کرديد ولي روابط شما سرد شده بوده و اين يعني ايشون تمايل اوليه را براي بودن با شما از دست داده است ..اينکه شما سرشناس باشيد يا هر چيزي براي يک فرد اهميتي ندارد مهم علاقه ودلبستگي ايجاد شده است نمي شود يک طرفه قضاوت کرد و ايشون ه حتما گله گي هايي از شما دارند و اينکه اعتمادخانواده را از ايشون سلب کرديد و نبايد مطرح مي کرديد .شما به قول خودتون با ابراز نگراني از اوضاع پيش امده تلاش کرديد مساله رو رفع کنيد در صورتي که وقتي ايشون پرسنل شما هستند و شما در اين شرايط موضوع خواستگاري رو مطرح مي کنيد ممکنه پدر ايشون تصور کنند که از سر ناچاري و براي رفع و رجوع رابطه دخترشون و رئيس ايشون بودند چنين پيشنهادي داديد؟دوست عزيز فرق بين شما و اون اقاي بيست و چند ساله در چيست وقتي هر دو با حالت دوستي اقدام کرديد اگر مطمئنيد ايشون رابطه هم داشته ايا نگران ارتباط با خودتون نيستيد به هر حال شرايط يکسانه فقط شما سرشناس و جا افتاده هستيد و اون اقا مسالش فرق داره .اين وسط شايد بايد کمي شرايط اين خانم رو هم در نظر مي گرفتيد در هر حال بهتره حضورا مراجعه داشته باشيد

در اين مورد ميتونيد با متخصصين کانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
02122689534
موفق باشيد

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛